Много тежка катастрофа в София. Трамвай блъсна кола, спряла на релсите, за да пропусне пешеходци. Удареният автомобил пък помел пресичащите хора. Пострадалите са четирима мъже.
Единият от тях - на 50 години, е изпаднал в кома, настанен е в болница "Света Анна". Друг ранен - на 68 години - е във ВМА със средно тежки травми. Двамата мъже в автомобила са с контузии на главата и също са приети във ВМА. Инцидентът е станал на кръстовището на улиците "Пиротска" и "Димитър Петков" в ранния следобед, предаде BGonAir.
Фактор
Единият от тях - на 50 години, е изпаднал в кома, настанен е в болница "Света Анна". Друг ранен - на 68 години - е във ВМА със средно тежки травми. Двамата мъже в автомобила са с контузии на главата и също са приети във ВМА. Инцидентът е станал на кръстовището на улиците "Пиротска" и "Димитър Петков" в ранния следобед, предаде BGonAir.
Още от Улицата
Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?
Комисията по досиетата не е агенция по целесъобразност, а институция по закон с конкретен обществен мандат, свързан с достъп до архивите на нашето и вашето минало!
Млад мъж с аутизъм стана студент в лондонски университет
Майката на Иван-Александър, който е завършил успешно езиковата гимназия във Видин, призовава за финансова подкрепа
Тежка катастрофа блокира пътя Кюстендил - Дупница
За часове движението в двете посоки се пренасочваше по обиколни маршрути.