24 Юни, 2026

Четирима убити при стрелба в САЩ

Четирима убити при стрелба в САЩ

Най-малко четирима души, сред които и петгодишно момче, са загинали при стрелба в Мисисипи, съобщават местни медии. 

Трагедията се е разиграла в Лодърдейл. 

Освен момченцето другите жертви са три жени. 

В момента не се знае кой е виновен за стрелбата. 

По чудо е оцеляло друго дете, което е било в къщата по време на стрелбата.

Сподели:
Москва изпрати силен сигнал към Белград: Благодарим, че не се огънахте под натиска

Москва изпрати силен сигнал към Белград: Благодарим, че не се огънахте под натиска

Руският сенатор Константин Косачов изтъкна, че Сърбия е сред малкото държави, която продължава да поддържа самостоятелен външнополитически курс

Повреда в комуникационната система блокира временно влаковете в Германия

Повреда в комуникационната система блокира временно влаковете в Германия

Причината за спирането на влаковете са били смущения в работата на цифровата комуникационна система GSM-R, използвана за координиране на железопътните операции

Тръмп изригна: Имахме Иран на колене, а Конгресът "безсмислено гласува" срещу мен

Тръмп изригна: Имахме Иран на колене, а Конгресът "безсмислено гласува" срещу мен

Тези сенатори току-що направиха задачата ми по-трудна, но аз ще я изпълня по един или друг начин, защото винаги постигам целите си, написа американския президент в социалните мрежи

Коментари (0)