4 Февруари, 2026

COVID-19 погуби обичан млад учител в Садово

COVID-19 погуби обичан млад учител в Садово

33-годишният Георги Терзийски се борил със заразата повече от три седмици

33-годишният учител по английски език в ОУ "Гео Милев“ в Садово Георги Терзийски е починал от коронавирус.

Обичаният преподавател се борил със заразата повече от три седмици, съобщи Plovdiv24. 

За заболяването на Терзийски бе оповестено от Областния кризисен щаб на 31 октомври, като в информацията е посочено, че последно е посетил работното си място на 27-и същия месец.

Колегите и приятелите му го описват като изключително добър и лъчезарен човек, отдаден на семейството и професионалист в работата си с учениците.

Георги Терзийски оставя жена и дете на почти 3 годинки.
Сподели:

Коментари (0)

СО реши: Край на злоупотребите  в два ключови за София буферни паркинга

СО реши: Край на злоупотребите в два ключови за София буферни паркинга

Решението е на зам.-кмета по транспорт Виктор Чаушев, което реално слага точка със злоупотребите на функцията "паркирай и пътувай"

Стартира нова проверка на агенти на ДС, замесени в приватизацията през 2000 година

Стартира нова проверка на агенти на ДС, замесени в приватизацията през 2000 година

Проверката за приватизация по отраслови министерства през 2000 г. обхваща приватизирани държавни предприятия по 744 договора, а обект на проверка са 5 976 лица

Близо 50 млн. лева са обменени в Български пощи само 5 дни

Близо 50 млн. лева са обменени в Български пощи само 5 дни

Изтеглени от обращение към днешния ден са 75% от левовете