28 Август, 2026

Данаил Кирилов проговори за оставката

Данаил Кирилов проговори за оставката
Данаил Кирилов

Министърът в оставка обясни за списъка с 250 души, наричащи го Барни Ръбъл

Министърът на правосъдието Данаил Кирилов, който преди дни подаде оставка, беше категоричен пред БТВ, че никой не е искал от него да се оттегля. 

Днес Кирилов посети централата на ГЕРБ. По повод списъка с 250 души, наричащи го Барни Ръбъл, който обяви, че притежава – правосъдният министър в оставка уточни, че имал предвид блокирани потребители на „Фейсбук“.

„Ако имам възможност ще обясня изчерпателно за какъв списък иде реч. Това не е някакъв списък, който е различен от автоматичния формат на блокираните потребители във „Фейсбук“, но няма да коментирам“, каза Кирилов.

„Изцяло мое е решението. Аз съм си написал саморъчно, собственоръчно съм си написал оставката“, допълни той.
Сподели:
12 мигранти избягаха от центъра в село Пъстрогор

12 мигранти избягаха от центъра в село Пъстрогор

След като са разбили решетките мъжете са се покатерили на гаражна сграда в двора и са успели да преодолеят високата ограда

Радан Кънев: Не се учудвайте на ареста в Струмяни 

Радан Кънев: Не се учудвайте на ареста в Струмяни 

"Там, където няма обществена подкрепа и обществена защита на либералната демокрация, е съвсем естествено да арестуват и журналисти, и активисти, защото "пречат" на властта", пише той 

БНТ отговори на Васил Терзиев за избора на домакин на „Евровизия 2027“

БНТ отговори на Васил Терзиев за избора на домакин на „Евровизия 2027“

БНТ изпрати отговор до столичния кмет относно избора за град домакин на „Евровизия 2027“

Коментари (0)