22 Август, 2026

Даниел Митов: Ще продължим да сме незаобиколими, сменяме мотото "работа, работа, работа"

Даниел Митов: Ще продължим да сме незаобиколими, сменяме мотото "работа, работа, работа"
Даниел Митов, снимка: БГНЕС

Коалицията ГЕРБ-СДС се регистрира в Централната избирателна комисия за предстоящия предсрочен вот на 11 юли. Коалицията внесе тази сутрин 9999 подписа, а представителите ѝ заявиха, че сътрудничеството между двете формации е традиционно и добро, предаде БГНЕС. Листите няма да са копие на предишните, но ще има приемственост, заяви Даниел Митов в коментар пред медиите. Той бе категоричен, че ГЕРБ-СДС отиват на тези избори с енергията и самочувствието на коалицията спечелила предишните и очакваща да спечели предстоящите.

Правим допълнение на програмата и посланията си, каза още той и не уточни дали и къде в листите ще присъства лидерът и бивш премиер Бойко Борисов. За съжаление ще наблюдаваме опити на служебния кабинет да се намесва в кампанията, каза още Даниел Митов и повтори тезата си, че президентът Румен Радев е направил така, че служебният кабинет да се превърне в негов предизборен щаб. Според Митова това е категорично недопустимо.

Той отправи апел към членовете на служебния кабинет: Недейте да се оставяте да бъдете използвани и да участвате в предизборната кампания, която не е ваша. Митов бе категоричен, че ГЕРБ са единствените, които стоят стабилни срещу хаоса. Оптимистично е – отговори той на въпрос дали ГЕРБ-СДС ще могат да съставят правителство след 11 юли. Ще продължаваме да бъдем незаобиколими, каза още той. Цветомир Паунов добави, че структурите на партията се намират в добра организация и готовност и са готови за 11 юли. Той допълни, че коалицията най-вероятно ще смени "работа, работа, работа" с друго мото.
Сподели:
 Руският самолет, който премина през България, целенасочено е прелетял над авиобаза „Безмер“

Руският самолет, който премина през България, целенасочено е прелетял над авиобаза „Безмер“

"Руският Ил-76ТД е извършил едно много странно движение – отклонявайки се в посока Ямбол и Безмер, а след това връщайки се обратно и адаптирайки полета си в първоначалната права линия"

Митрофанова отново "забрави", че на Шипка рамо до рамо с опълченците ни са воювали украинци

Митрофанова отново "забрави", че на Шипка рамо до рамо с опълченците ни са воювали украинци

Поредна провокация в духа на великоруския шовинизъм

Гълъб Донев: Постигнахме консенсус по механизма за определяне на МРЗ, но не и за размера й

Гълъб Донев: Постигнахме консенсус по механизма за определяне на МРЗ, но не и за размера й

Възможната горна граница, определена за МРЗ, е 672 евро и 80 евроцента

Коментари (0)