Дания удължи преустановяването на употребата на ваксината на AstraZeneca срещу COVID-19, като заяви, че не е изключила връзка с кръвни съсиреци, въпреки че европейският регулатор сметна препарата за безопасен, предаде АФП, цитирана от БГНЕС.
"Днес решихме да удължим паузата си с още три седмици", заяви директорът на датските здравни власти Сорен Бростром на пресконференция.
Фактор
"Днес решихме да удължим паузата си с още три седмици", заяви директорът на датските здравни власти Сорен Бростром на пресконференция.
Още от Свят
Дмитриев: Готвим икономически проекти с екипа на Тръмп, САЩ казват на Украйна да не провокира постоянно
„Буквално вчера разговаряхме по телефона както с Уиткоф, така и с Джаред Къшнър"
Асен Василев: ГЕРБ ни държаха на постна пица, Радев ни сложи на капково напояване
"Това, което аз виждам, е, че "Прогресивна България" показа с първите си действия, че техните политически приоритети са сбъркани.
Само за седмица: Френски изтребители излитаха 11 пъти заради руски самолети над Балтика
Става дума за "руски военни самолети, движещи се без летателни планове или радиовръзка“