Това написа в Инстаграм довицата на убития шеф на "Мултигруп" Илия Павлов
Вдовицата на убития шеф на "Мултигруп" Илия Павлов - Дарина, скърби за кончината на бившия италианки лидер Силвио Берлускони, сподели самата тя в Инстаграм профила си.
Берлускони почина днес на 86-годишна възраст, след продължително боледуване. Знаеше се, че той се лекуваше от левкемия.
"Ще отнеме време, за да преодолея шока от загубата. #Любов #завинаги. Благодарна съм, че бе част от живота ми. Винаги ще останеш в сърцето ми, Силвио", написа Дарина Павлова.
Още от Клюки
Принц Хари и Меган Маркъл с изненадващо решение: Връщат се във Великобритания
Къде точно във Великобритания ще се установят, засега се пази в тайна. Знае се само със сигурност, че имотът няма да е собственост на кралския двор
Уплашеният путинист Киркоров се обърна към руснаците със сълзи заради атаката на украински дронове
В крайна сметка решил да запише видео, в което заявява, че се тревожи за безопасността на своите фенове и затова ще спазва „всички правила“ и ще излезе на сцената след края на тревогата.
Скандалният рапър неонацист Кание Уест може да изнесе концерти в Русия
През 2025 г. той многократно публикува послания, в които се обявява за нацист и възхвалява Адолф Хитлер