Наложило се пожарникарите да режат дървото, за да освободят пострадалото момиче
Тежък инцидент в София. Дърво падна и нарани 14-годишно момиче в столицата. Веднага на място са пристигнали полицаи, спешни медици и пожарникари. На помощ са се притекли и хора от съседните офиси. Наложило се пожарникарите да режат дървото, за да освободят пострадалото момиче. Първа помощ е дал лекар, който е минавал наблизо.
Инцидентът е станал малко след 14:20 часа на столичната ул. "Княз Борис I".
Девойката е била в шок, леко е пострадала, прегледана е на място. Въпреки това, тя е откарана за по-обстоен преглед в болница "Пирогов".
Фактор
Инцидентът е станал малко след 14:20 часа на столичната ул. "Княз Борис I".
Девойката е била в шок, леко е пострадала, прегледана е на място. Въпреки това, тя е откарана за по-обстоен преглед в болница "Пирогов".
Още от Улицата
Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?
Комисията по досиетата не е агенция по целесъобразност, а институция по закон с конкретен обществен мандат, свързан с достъп до архивите на нашето и вашето минало!
Млад мъж с аутизъм стана студент в лондонски университет
Майката на Иван-Александър, който е завършил успешно езиковата гимназия във Видин, призовава за финансова подкрепа
Тежка катастрофа блокира пътя Кюстендил - Дупница
За часове движението в двете посоки се пренасочваше по обиколни маршрути.