Пеевски напада ГЕРБ: Разговорите с тях за субсидии приключиха – ако не си държат на думата за 1 лв., това си е техен проблем
Щом са попарили българските деца и детските градини, да са живи и здрави, коментира детето-чудо на българската политика
Разговорите с ГЕРБ за партийните субсидии приключиха – ако не си държат на думата за 1 лв., това си е техен проблем. Това каза пред журналисти народният представител от ДПС Делян Пеевски, предаде а Агенция „Фокус“.
„На второ четене в комисиите промените за партийните субсидии да бъдат 1 лв. бяха приети. Докладът е изготвен, как ще го променят – има ли такава парламентарна техника“, коментира Пеевски и посочи, че субсидията е 1 лв.
„Разговорите с управляващата партия приключиха. Ако те не си държат на думата, си е техен проблем. 1 лв. – оставаме да видим какво ще направят те. Ако се извъртят, те да се извъртят, оставаме на 1 лв. ДПС винаги прави, каквото казва – да видим ГЕРБ“, коментира той.
Във връзка с промяна на ДДС ставките, Пеевски посочи, че ДПС са внесли предложението, а сега управляващите трябва да решават. „Щом са попарили българските деца и детските градини, да са живи и здрави“, посочи той.
Още от България
Транспортното министерство координира национален план по пътна безопасност
Общата цел е да се изгради единна система за обмяна на информация в реално време за оптимален контрол с изпреварващи превантивни действия, които да доведат до дисциплиниращ ефект върху шофьорите
Мартин Димитров: Смяна на модела няма да има – „Прогресивна България“ отстранява тези, които разкриват корупция
Отстраняването на проф. Георги Касчиев от борда на директорите в АЕЦ е красноречив пример за стила на новата власт, казва политикът
Ангел Попов: Проблемът с пътния травматизъм може да бъде решен за 6 часа
Защо ни пращат на нас (клипчета с нарушения на пътя)? Защото когато ти уведомиш МВР за определен вид нарушение на някой водач, ти започваш да ставаш на нивото му на бройките викания в съда - колкото са за нарушителя, толкова са и за този който е подал сигнала, каза експертът от Европейския център за транспортни политики.