"Ние стигнахме до решение, което аз смятам за разумно"
"Ние стигнахме до решение, което аз смятам за разумно, те смятат за разумно и затова подписахме споразумението. Това, което чувам днес и вчера като оставка на министър Кирил Вътев - това не е основа за преговори. Ако има някакви допълнителни искания, след като се видели споразумението, да си го оформят по съответния начин, да си оформят по правилния начин, за да се срещнем и да ги обсъдим."
Така премиерът Николай Денков коментира днешните земеделски протести.
Денков посети ПАВЕЦ "Белмекен", по повод окончателното завършване на рехабилитацията на централата. /БГНЕС
Още от България
Нощно миене затваря столичния тунел „Люлин“ на 17 и 18 август рано сутринта
В рамките на предстоящите дейности с автоцистерна с маркуч ще бъдат измити на 17 и 18 август от 00:30 ч. до 04:30 ч. – бул. „Царица Йоанна“ в участъка от бул. „Д-р Петър Дертлиев“ до бул. „Вардар“ (транспортен тунел „Люлин“), съобщават от Столична община
Почина създателката на Нов симфоничен оркестър Юлия Христова
Оркестърът е създаден през 1991 г. на основата на откритата от нея година по-рано концертна къща. Платформата утвърждава новаторска система за работа с млади таланти.
Кражби на плажа: Варненската полиция съветва какво да не правят туристите
"Хората, като посещават плажовете, оставят ценности в автомобилите си, парични средства, мобилни телефони, таблети."