1 Юли, 2026

Депутатът Лъчезар Иванов: Третият пътник в автомобила, убил Милен Цветков е моят син

Депутатът Лъчезар Иванов: Третият пътник в автомобила, убил Милен Цветков е моят син

Последният ни разговор беше преди 3 години, когато ме информира, че не живее в България

Свързвам се с „24 часа“, за да съобщя, че третият пътник в автомобила, блъснал Милен Цветков е моят син от първия ми брак. За това бях уведомен от органите на реда, които се свързаха с мен, за да ме информират, че е издирен и разпитан по случая. Това каза пред "24 часа" депутатът от ГЕРБ Лъчезар Иванов.

За да спра всякакви спекулации поднасям съболезнования на близките и семейството на Милен Цветков и заявявам, че нямам никакви намерения да оказвам натиск – ще съдействам, доколкото ми е възможно, цялата истина за инцидента да бъде изяснена.

Длъжен съм да съобщя пред обществото, което ще побърза да ме осъди, че не поддържам отношения със сина ми от 12 години. По време на развода направих три опита да получа родителските права над него, но съдът ги присъди на майка му.

Последният ни разговор беше преди 3 години, когато ме информира, че не живее в България. Винаги съм помагал на сина си, когото ме е търсил. Този път като родител, ако ме потърси, ще го посъветвам да съдейства и да понесе своята вина, ако има такава.

Още веднъж поднасям съболезнования и моля медиите за разбиране към мен и новото ми семейство.

Сподели:
Нанков към Шишков: Нали уж инхаусът беше нещо лошо, какво става?

Нанков към Шишков: Нали уж инхаусът беше нещо лошо, какво става?

"Шишков обаче пак е чел-недочел и подвежда не само обществеността, но и партията си, и премиера - защото е проспал измененията в Закона за обществените поръчки от декември 2023 г. и завишените изисквания към публичните дружества при възлагане инхаус"

Александър Пулев:  „Лукойл България” беше на ръба да бъде затворена, защитихме националния интерес

Александър Пулев: „Лукойл България” беше на ръба да бъде затворена, защитихме националния интерес

„Срещата с "Литаско" беше една важна и решителна стъпка, която ще ни доведе до отпадането на арбитражния спор", твърди той

Ген. Гринкъуич: НАТО следи внимателно сигурността на Балканите, нищо не ни убягва

Ген. Гринкъуич: НАТО следи внимателно сигурността на Балканите, нищо не ни убягва

Независимо от дългата история на предизвикателства между народите, етносите и религиите, имаме общи интереси, които трябва да преследваме заедно“

Коментари (0)