Твърди се, че получил съобщение от Калушев, което гласяло: "Сбогом приятелю, ние много се уморихме и нямаме повече сили", както и заръка да се върне обратно в Мексико
Деян Илиев - един от най-приближените до Ивайло Калушев, който намери телата на Ивайло Иванов, Дечо Василев и Пламен Статев в хижа "Петрохан", е заминал за Мексико, съобщи "24 часа"
Той е заминал още миналата седмица.
Илиев е за който се твърди, че получил съобщение от Калушев, което гласяло: "Сбогом приятелю, ние много се уморихме и нямаме повече сили", както и заръка да се върне обратно в Мексико.
Преди да замине той двукратно е дал показания пред полицията и е съдействал на разследването.
За да стигне до Мексико, Илиев първо заминава за Испания, тъй като няма директен полет от България.
Още от България
Борисов: От австрийските служби разбрах за сигнали до българските - не свикват КСНС, за да не извадят реалните заплахи
"И щом Демерджиев казва, че са взети мерки и е засилена охраната – това засяга тяхната лична охрана. Видях кортежа на Радев във Варна – 10 коли, 40 човека"
Току-що научих, че олиото в Сърбия е с четири евроцента по-евтино, отколкото в България. Бесен съм!
"Та лелята на Джокович казала на Сретан, че заплатата на Джокович била незнамсиколко. Смятай! Къде са сърбите, къде сме ние…", пише той
Удължиха с месец бедственото положение край завод „Емко“
Причината е наличието на невзривени остатъци след експлозията в един от складовете за боеприпаси