25 Януари, 2026

Десислава Радева бясна на Луфтханза, иска извинение

Десислава Радева бясна на Луфтханза, иска извинение

Десислава Радева

Не успя да отиде на фолклорен събор заради отменен полет на компанията

Съпругата на Румен Радев е бясна и обидена на една от най-големите световни авиокомпании - германската Lufthansa, заради отменен полет. Президентшата е трябвало да присъства на събора "На Мегдана на Другата България", но не успяла да присъства заради отменен полет за Валенсия. Тя написа гневен пост срещу компанията във Фейсбука си

"Lufthansa never again! Дълго и объркано е. Събор "На Мегдана на Другата България", съжалявам, че не можах да съпреживея с вас емоцията. Но духом бях с вас!!! Надявам се да се срещнем догодина във Верона! Ще се постарая да избера сигурна самолетна компания, за да бъда с вас всичките - 60 български фолклорни състава от 13 европейски държави!

Още по-тъжно беше, че отменяйки полета ни за Валенсия 2,5 часа преди него, никой от славеното летище Frankfurt Airport не каза едно човешко "Съжаляваме за неудобството". Да не говорим за тяхна служителка, която подигравателно попита "Можете ли да четете?" Иначе положението е Дойчланд, Дойчланд, убер алес", сподели в социалната мрежа Радева. Ядосаната съпруга на президента поздрави компанията с песента на "Рамщайн" - Deutschland. 

desislava_radeva_germania1.jpg

 

Сподели:

Коментари (0)

  Ивайло Мирчев: Битката не е за партийни квоти в листите, а за това да изпълним обещаното към протеста 

Ивайло Мирчев: Битката не е за партийни квоти в листите, а за това да изпълним обещаното към протеста 

Когато си лидер на политическа формация, не можеш да я управляваш като фирма или акционерно дружество, трябва да разбираш, че това е партия

Избраха 8 певци в селекцията ни за "Евровизия", 1 събра най-многото гласове

Избраха 8 певци в селекцията ни за "Евровизия", 1 събра най-многото гласове

В журито влязоха Милен Митев от Българското национално радио Васил Петров, Руши, Петър Дундаков и Тони Димитрова

Облачно, мъглите се задържат до обед, температурите на север достигат до 12°

Облачно, мъглите се задържат до обед, температурите на север достигат до 12°

В планините ще е облачно със силен и бурен вятър от юг-югозапад. Около обед в източните и южните райони, а също така и на места на север от планините ще се появи южен вятър.