26 Август, 2026

Синът на шефа на газовата и петролна асоциация – водач на листата на Манолова

Синът на шефа на газовата и петролна асоциация – водач на листата на Манолова
Димитър Делчев

Партиите „Движение България на гражданите“ (ДБГ), Национално движение за стабилност и възход (НДСВ), Земеделски народен съюз (ЗНС) и движение „Път на младите“, които подкрепят кандидатурата на Мая Манолова за кмет на София, ще имат обща листа с кандидати за общински съветници в столицата. Сред хората, чиито имена се обсъждат за неин водач, е лидерът на ДБГ Димитър Делчев.

Синът на Андрей Делчев, шеф на газовата и петролна асоциация, ще опита да влезе в СОС, като подкрепя Манолова.

Прави впечатление също така, че кандидатът на „Демократична България“ за кмет на София арх. Борислав Игнатов и Мая Манолова са с общи тези срещу сметосъбирането. Явно това ще е аргументът на десните за подкрепа на Манолова, ако тя стигне до балотаж с Фандъкова.  (tribune.bg)
Сподели:
Вълци навлизат в населени места и раняват хора в Италия

Вълци навлизат в населени места и раняват хора в Италия

От началото на август са ранени три деца. Последният случай е от 15 август в Нойкатаро край Бари, където шестгодишно момче е било ухапано от животно, за което се предполага, че е вълк. Детето е настанено в отделение по детска хирургия.

Зеленски даде орден „Свобода“ на Илон Мъск

Зеленски даде орден „Свобода“ на Илон Мъск

Украинският президент удостои милиардера с едно от най-високите държавни отличия на страната за заслуги към живота, свободата и отношенията между Киев и Вашингтон

Дига в Дунав за 15 дни: WWF пита готова ли е България за последствията

Дига в Дунав за 15 дни: WWF пита готова ли е България за последствията

Планираното съоръжение край АЕЦ „Козлодуй“ трябва да помогне при ниски води, но според WWF все още липсва достатъчно публична информация за въздействието му в бъдеще

Коментари (0)