6 Август, 2026

Димитър Костов е назначен за зам.-председател на ДАТО на мястото на Бранимир Димитров

Димитър Костов е назначен за зам.-председател на ДАТО на мястото на Бранимир Димитров

Костов е бил шеф на дирекция „Сигурност“ в Сметната палата

Със заповед на премиера Николай Денков на длъжността заместник-председател на Държавна агенция „Технически операции“ е назначен Димитър Костов, съобщиха от правителствения пресцентър.

Димитър Костов е бил шеф на дирекция „Сигурност“ в Сметната палата за периода февруари 2016 г. – март 2023 г. и дългогодишен служител в системата на МВР. Притежава образователната степен „магистър“ по специалност „Защита на националната сигурност“, придобита в Академията на МВР в София.

От поста на заместник-председател на Държавна агенция „Технически операции“ е освободен Бранимир Димитров. /БГНЕС

Сподели:
Галъп: 52% не са съгласни с външната политика на Радев

Галъп: 52% не са съгласни с външната политика на Радев

Няма съществена динамика в доверието към основните политически сили през първите 100 дни от съставянето на правителството на Румен Радев.

Иво Сиромахов: Комунизмът уби красиви умове като Яна Язова, Георги Заркин, Райко Алексиев...

Иво Сиромахов: Комунизмът уби красиви умове като Яна Язова, Георги Заркин, Райко Алексиев...

"Уби ги в буквалния смисъл на думата – удуши ги, разстреля ги, обеси ги", пише той

ПП: Гълъб Донев да не допусне държавата за загуби  Пловдивския панаир и да го "подари" на Георги Гергов

ПП: Гълъб Донев да не допусне държавата за загуби Пловдивския панаир и да го "подари" на Георги Гергов

Повод за това настояване е последното определение на Върховния касационен съд, според което активната легитимация да представлява държавата по делото принадлежи на министъра на финансите, а не на министъра на икономика

Коментари (0)