16 Януари, 2026

Придобивка: Динко си купи бронетранспортьор, зарежда го на бензиностанция

Придобивка: Динко си купи бронетранспортьор, зарежда го на бензиностанция

Снимка: Флагман

Ловецът на бежанци побърза да се похвали с новата придобивка в социалните мрежи

Скандалният ловец на бежанци Динко Вълев отново разбуни духовете. Ямболията си купи бронетранспортьор и побърза да се похвали с новата си придобивка в социалните мрежи, предава Флагман.бг. 

Динко се изтипоса във Фейсбук, докато зарежда верижната машина на бензиностанция. Кадрите събраха хиляди лайкове, но не липсваха и такива, които се чудеха за какво му е на Динко подобна бойна техника. 

„За война ли се готвиш?”, „Първо боен хеликоптер, а сега бронетранспортьор. Какво следва?”, чудят се хората. 

Припомняме, че преди по-малко от година най-четеният английски таблоид The Sun посвети цяла статия на ямболията. Изданието коментираше последната придобивка на Динко – боен хеликоптер, с който той щял да лови бежанци. Тогава британските журналисти се чудеха как е възможно в България човек да си купи бойна машина. 

Не е ясно за какво на Динко му е притрябвал бронетранспортьор и дали смята да го използва в борбата с мигранти по границата. Той обаче разполага и със специална машина, която вече няколко пъти използва за отпушване на ключови пътища след тежки катастрофи. 

Появиха се и мнения, че Вълев е отредил подобно предназначение и за бронетранспортьора. Верижната машина е високо проходима и може лесно да преминава през заблатени и силно заснежени терени. 

Хората се чудят колко гори това нещо и откъде ямболията разполага със средства за поддръжката му. 

Мненията на коментиращите обаче се обединиха около едно нещо – Динко няма право да кара бронетранспортьор по обществените пътища. 

„Къде е КАТ? Този недосегаем ли е?”„Това нещо ще разкаже играта на асфалта”, „По закон е забранено верижна машина да се движи по обществените пътища”, „Човекът къде ли не обиколи с това нещо. Управниците не им пукаше за селата изобщо. Вие сега ли се заядохте? Асфалта, че асфалта. Като плащате по 100 лв за винетки и данъци сигурно по писти карате...Аман”  - са само част от коментарите за новата придобивка на Динко Вълев.
Сподели:

Коментари (0)

Асеновград е 3-ти ден без вода: Върху спукания водопровод има къща

Асеновград е 3-ти ден без вода: Върху спукания водопровод има къща

Рано на 15 януари от ВиК съобщиха, че аварията е отстранена, като заради факта, че водопроводът преминава под нова къща, се е наложило да бъде изграден байпас около нея. Гражданите обаче посочват, че вода в чешмите им все още няма.

Терзиев забрави, че е кмет на София, а не само на 19 района

Терзиев забрави, че е кмет на София, а не само на 19 района

По време на днешното изслушване на кмета в Столичния общински съвет, той обяви, че има проблеми с боклука само в 5 района

Битката с боклука: Събраха 116 тона отпадъци за 1 ден от 2 квартала

Битката с боклука: Събраха 116 тона отпадъци за 1 ден от 2 квартала

Стандартната дневна норма е 90 тона. Дейностите са извършени с ангажирането на общо 12 събиращи смет камиона, като работата на терен продължава и днес