5 Юни, 2026

Днес е поклонението пред вокалиста на „Акага“ Краси Куртев

Снимка: БГНЕС

Опелото ще се състои в катедралния храм “Света Неделя” в София, от 13.00 часа. 

Днес, 11 януари, семейство, близки, приятели, колеги и фенове ще изпратят музиканта Краси Куртев в последния му земен път. 

Опелото за вокалиста на група „Акага“, който почина на 54-годишна възраст, ще се състои в катедралния храм “Света Неделя” в София, от 13.00 часа. 

"Мили приятели,
Благодарим ви от сърце за огромната прегръдка и подкрепа, които ни давате в този толкова труден за нас момент. С дълбока тъга, но и с огромна любов и признателност, ви каним да отдадем почит на нашия скъп и обичан приятел и колега Краси Куртев." - написаха музикантите от група Акага в официалния си профил по-рано днес.

"Нека заедно да го изпратим с аплодисменти – така, както той обичаше най-много – с музика в сърцето и благодарност за всички мигове, които ни подари. Обичаме ви и ви благодарим, че сте до нас!" - казват още колегите на Куртев. /БГНЕС

Сподели:
Автобус се преобърна при тежка катастрофа в София, има много пострадали

Автобус се преобърна при тежка катастрофа в София, има много пострадали

На място са изпратени няколко екипа на пожарната и на Спешната помощ

Демерджиев обвини посланика на Украйна в намеса по казуса с Олег Невзоров

Демерджиев обвини посланика на Украйна в намеса по казуса с Олег Невзоров

В МВР имат данни накъде се е придвижил Невзоров

Вили Лилков: Едни и същи среди охулват жертвите на руската тирания - сега и преди век

Вили Лилков: Едни и същи среди охулват жертвите на руската тирания - сега и преди век

"Москва обявява, че тези, които бягат от болшевиките, са врагове, следователно са врагове и на българските комунисти!"

Коментари (0)