Зад волана е бил 33-годишен водач, който е във видимо неадекватно състояние
Двама полицаи пострадаха леко след гонка с автомобил в София. До инцидента се е стигнало, след като лека кола отказала да спре на стоп палка.
Започнало полицейско преследване от улица „Александър Жендов“ към „Ломско шосе“.
Втора полицейска кола е препречила пътя на лекия автомобил, а вследствие на удара са пострадали двама полицаи, на които веднага е оказана спешна помощ и са транспортирани към МВР болница.
В колата са пътували мъж и жена. Зад волана е бил 33-годишен водач, който е във видимо неадекватно състояние. Не е ясно дали е бил под въздействието на алкохол или наркотици, отказал е да бъде тестван за дрога.
В момента текат процесуално-следствени действия, предаде Би Ти Ви.
Още от Улицата
Разбиха и ограбиха офиса на "Възраждане" в Ямбол
В сградата са влезли с взлом, изпочупени са врати и прозорци
Петицията срещу бюджета набира скорост, вече е подкрепена от над 16 000 души
Подписката настоява за повторно обсъждане на бюджета, като поставя акцент върху социалните разходи и промените, приети без обществен дебат. Илияна Йотова обеща да я разгледа, но на практика не остави шанс, че ще я подкрепи
Поредна вълна от онлайн измами, предупреждават от МВР и ГДБОП
Фишинг мейлите идват най-често от различни държавни институции, МВР, Revolut