8 Юли, 2026

АМ "Тракия" бе изцяло затворена заради пожар, пламъците стигнаха бензиностанция

Ситуацията според полицията е изключително динамична, около 15.50 ч. огънят е прехвърлил едното платно и са пламнали треви под разделителната мантинела

Автомагистрала "Тракия" е изцяло затворена за движение и в двете посоки в участъка между пътен възел "Калугерово" и пътен възел "Церово" заради задимяване след като по-рано днес се запалиха сухи треви и стърнища. Това съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР - Пазарджик Мирослав Стоянов.

Ситуацията според полицията е изключително динамична, около 15.50 ч. огънят е прехвърлил едното платно и са пламнали треви под разделителната мантинела. Това е наложило ново затваряне на движението между пътен възел "Калугерово" и пътен възел "Церово" и в двете посоки, след като по-рано беше затворено за кратко движението в 73-ия километър край Пазарджик заради задимяване. Пламъците са опасно близо до бензиностанция. Екипи на "Пътна полиция" регулират трафика.

Сподели:
Калина Андролова: Пиарът на Радев не може да промени ходове на политическа несъстоятелност и грешки

Калина Андролова: Пиарът на Радев не може да промени ходове на политическа несъстоятелност и грешки

"Той е грим, който подчертава хубавите страни, глупостта остава резистентна. Но широките маси се кефят, те са податливи на елементарни декори", пише тя

Атанас Славов: Радев създаде проблема с "Боташ", сега се опитва да го реши, като междувременно твърди, че няма проблем

Атанас Славов: Радев създаде проблема с "Боташ", сега се опитва да го реши, като междувременно твърди, че няма проблем

Предоговарянето на споразумението с турската компания е добра новина, защото то е неизгодно за България, смята той

Без референдум в Карлово за завода за барут на "Райнметал", реши съдът

Без референдум в Карлово за завода за барут на "Райнметал", реши съдът

Поставените въпроси не са от компетентността на местната власт и не може да бъдат решавани чрез местно допитване

Коментари (0)