1 Февруари, 2026

Движението към Самоков е напълно блокирано

Движението към Самоков е напълно блокирано

Паднал е бетонен електрически стълб в района на вилна зона „Ярема“, няма ток от вчера следобед

Паднал бетонен електрически стълб блокира движението на пътя от София за Самоков в района на вилна зона „Ярема“, предаде репортер на БГНЕС.

Инцидентът е станал малко след 8.30 часа тази сутрин и по чудо няма пострадали хора и коли.

В момента пристигнаха служители на аварийната служба, които започнаха да отстраняват проблема.

Движението е напълно блокирано, образувало се е задръстване. На място са пристигнали представители на пътна полиция. Чака се всеки момент движението да бъде отбито.

В района на вилната зона положението също е бедствено, защото няма ток от вчера следобед.
Сподели:

Коментари (0)

Чудо: Гласовете на приятели връщат към живот момче, прекарало 55 дни в кома

Чудо: Гласовете на приятели връщат към живот момче, прекарало 55 дни в кома

Автомобилен инцидент е причина 8-годишният Лю да изпадне в пълна кома, от която успява да излезе след като в продължение на дни майка му пуска посланията на неговите съученици

Десетки са жертвите на студа и леда, завладял САЩ

Десетки са жертвите на студа и леда, завладял САЩ

В Ню Йорк властите съобщиха, че 10 души са били открити починали заради студа. Три деца на 6, 8 и 9 години загинаха вчера, след като са се подхлъзнали на лед и са паднали в замръзнал водоем в Тексас. За нови смъртни случаи бе съобщено в над 10 щатa.

Звезди на киното и музиката с призиви срещу Американската имиграционна служба

Звезди на киното и музиката с призиви срещу Американската имиграционна служба

Независимо, че по принцип се въздържат от политически коментари, редица знаменитости изразиха недоволството си от репресиите на президента Доналд Тръмп срещу имигрантите.