25 Декември, 2025

Джей Ло подаде собственоръчно молба за развод с Бен Афлек

Джей Ло подаде собственоръчно молба за развод с Бен Афлек

снимка: БГНЕС

Холивудските звезди сключиха брак само преди 2 години и вече са разделени

Дженифър Лопес направи това, което изглеждаше непредотвратимо - подаде молба за развод с Бен Афлек. TMZ съобщи, че има големи обрати, включително символиката в това на коя дата най-накрая е решила да го направи.

Джей Ло е подала съдебни документи на 20 август във Върховния съд на окръг Лос Анджелис, но те не са били подадени от адвокат. Дженифър е подала документи pro per, което означава сама и без адвокат.

Тя посочва като дата на раздялата 26 април 2024 г. Двойката се е оженила в Лас Вегас на 16 юли 2022 г. ... обаче днешният ден, 20 август, също е много важен в легендите за Дженифър. На този ден се навършват 2 години от огромната и по-традиционна сватбена церемония, която те организираха в Джорджия. Така че едва ли изглежда като съвпадение, че Джей е подала документи точно на тази дата.

А сега ето и истинският шок - Джей Ло не казва в документите си дали има предбрачен договор, а запознати източници твърдят пред TMZ, че наистина няма такъв.

Това би означавало, че всички приходи или печалби, които Бен и Джен са реализирали по време на близо двегодишния си брак, са обща собственост.

Например, откакто са обвързани Бен се е снимал във филмите „Air“ и „Hypnotic“ и е продуцирал „The Instigators“. Преди няколко дни той приключи и снимките на „Счетоводителят 2“. Що се отнася до Джей Ло, по време на брака им тя участва в „Сватба с пушка“, „Майката“, „Това съм аз ... Сега“ и „Атлас“.

Това е четвъртият брак на Джей Ло и вторият на Бен и човек би си помислил, че предбрачният договор е повече от естествен за всеки от тях. Очевидно те са си мислели, че това е брак за вечни времена, но не се е получило така.

Според документите Дженифър се е отказала от съпружеска издръжка и иска от съдията да откаже такава и на Бен./ БГНЕС
Сподели:

Коментари (0)

Брадли Купър официално поиска ръката на Джиджи Хадид от нейната майка

Брадли Купър официално поиска ръката на Джиджи Хадид от нейната майка

Според Daily Mail Джиджи и Брадли сериозно обмисляли да предприемат следващата важна стъпка във връзката си през 2026 г., но е изправен пред изпитание...

Мишел и Роб Райнер от Лос Анджелис са починали от наранявания с остър предмет

Мишел и Роб Райнер от Лос Анджелис са починали от наранявания с остър предмет

Въпреки че Ник Райнер е обвинен в убийството на родителите си - известният режисьор и съпругата му - все още е известно много малко за обстоятелствата, довели до предполагаемото деяние

ФБР агенти претърсили за документи бельото на Мелания Тръмп

ФБР агенти претърсили за документи бельото на Мелания Тръмп

„Имал съм и по-големи проблеми. Тези животни се опитаха да ме нападнат в Мар-а-Лаго и влязоха в гардероба на жена ми", коментира Доналд Тръмп