Джейсън Стейтъм и Роузи Хънтингтън-Уайтли отново ще стават родители. Това разкри 34-годишният модел в Инстаграм профила си. Там тя публикува селфи, под което написа "Тадаа, втори кръг" и добави емотиконки на бебе.В галерията от снимки, които Роузи е пуснала, тя разкрива коремчето си облечена в плътно по нея бяла рокля.
54-годишният Джейсън и 34-годишната Роузи са заедно от 2010 г., а след 2016 г. се сгодиха. Двамата имат син на име Джак, който се роди през 2017 година и вече е на 4 години.
Актьорът и красивата моделка са споделяли, че не бързат със сватбата, защото това не е приоритет за тях. Роузи споделя, че за нея би било по-вълнуващо да се оженят, когато порасне синът им, за да може да вземе участие на сватбата им.
Напиши коментар
Напиши коментар
Почина Кери-Хироюки Тагава: Легендарният злодей с благородна душа (1950–2025)
- 5 Декември, 2025
Светът на киното се сбогува с една от най-емблематичните си фигури. Кери-Хироюки Тагава, японско-американският актьор, оставил трайна следа в Холивуд с ролите си на харизматични злодеи и мъдри наставници, почина на 75-годишна възраст.
Папата и идолът на италианците обсъдиха живота на свети Петър
- 4 Декември, 2025
Лъв XIV разкри, че сред любимите му филми е „Животът е прекрасен“ на Бенини
Скандал в Бъкингам: Крал Чарлз заличи името на брат си Андрю от кралската история
- 1 Декември, 2025
Посвещаването на Андрю Маунтбатън-Уиндзор в Ордена на жартиерата и Кралския Викториански орден са отменени и анулирани, а името му е заличено от официалните регистри и на двата ордена


Коментари (0)