6 Декември, 2025

Джип прегази и уби 4-годишно дете в казанлъшко село

Джип прегази и уби 4-годишно дете в казанлъшко село

Роднина на момиченцето забравил да дръпне ръчната спирачка

4-годишно момиченце загина при нелеп инцидент снощи, около 19:00 часа в село Розово, Казанлъшко, след като бе прегазено от джип. Група деца си играели на една от стръмните улици в селото, когато паркиран в частен имот джип без водач, внезапно потегля надолу и прегазва едно от играещите деца. Момиченцето е откарано по спешност в Спешния център в Казанлък, където лекарите са се борили за живота му, но въпреки това детето е починало. Според на началника на РУ на Полицията в Казанлък Стойчо Крачолов, това е нетипично пътно произшествие и се касае за нелеп инцидент.

Експерти обследват причините, довели до внезапното потегляне на мощния автомобил. Една от версиите е, че водачът не е дръпнал ръчната спирачка, когато е слизал от автомобила.
 Джипът е собственост на жител на селото, който е и баща на едно от 6 годишните деца, играли в групичката. За инцидента е образувано досъдебно производство. 
Сподели:

Коментари (0)

Рибен фест! Министерството на земеделието "ни уреди" с африкански сом за Никулден

Рибен фест! Министерството на земеделието "ни уреди" с африкански сом за Никулден

"Предлагат се и "единствените по рода си животворни перли – силноалкална среда, която бори киселината в нашия организъм“, научаваме от продавачите

Бил Гейтс: Съкращаването на помощта доведе до трагичен ръст на детската смъртност

Бил Гейтс: Съкращаването на помощта доведе до трагичен ръст на детската смъртност

Намаленията означават, че броят на децата, които умират преди да навършат 5 години, се очаква да се увеличи до 4,8 милиона тази година, което е с 200 000 повече от 2024 г., според годишния доклад Goalkeepers на Фондацията „Гейтс“

Младежи от училищата в Тетевен зарадваха с подаръци потребителите на Дневния център за лица с увреждания 

Младежи от училищата в Тетевен зарадваха с подаръци потребителите на Дневния център за лица с увреждания 

Инициативата има за цел да възпита младите хора към уважение и толерантност към хората в неравностойно положение, да бъдат приемани със своите различия и възможност да са полезни за обществото