Буш е единственият президент на републиканците, присъстващ на днешната церемония
Джордж У. Буш и Лора Буш пристигнаха в Капитолия, за да присъстват на инаугурацията на Джо Байдън. Бившият президент и бившата първа дама помахаха на журналистите, докато влизаха в сградата, съобщи „Гардиън“, цитира БГНЕС.
Говорител на Буш обяви по-рано този месец, че бившият държавен глава ще присъства на инаугурацията.
Буш е единственият президент на републиканците, присъстващ на днешната церемония по встъпване в длъжност на Джо Байдън.
Още от Свят
Безсънна нощ в Украйна: След руска атака с 142 дрона и 8 ракети пламнаха пожари, двама пострадаха
Украинската противовъздушна отбрана е успяла да свали или неутрализира всички балистични ракети, една от противокорабните ракети и 125 дрона
Натовски адмирал с шокиращо разкритие кой диктува на Путин да влезе ли във война с НАТО
Нидерландският адмирал Роб Бауер, бивш председател на Военния комитет на Алианса, разнищи коварната игра на Пекин в бъдещ конфликта на Русия с НАТО
Студентите в Сърбия отново изригнаха - искат предсрочни избори
Сръбският президент е изправен пред масови протести в последните две години, но съвсем няма намерение да излиза от политиката - готви се да последва Румен Радев