Това е 23-годишният варненец Викторио Ачев
Един от загиналите български моряци в Норвежко море е бил футболист в шампиона на България по футзал.
В петък стана ясно, че двама български моряци са изчезнали в Норвежко море, след като вълна ги е отнесла зад борда на товарния кораб „Стара планина".Той бил в състав от 19 души - 18 български граждани и един гражданин на Украйна. Спасителната акция в Норвежко море беше окончателно прекратена, а от посолството ни в Норвегия вече са се свързали с близките на издирваните момчета.
Един от загиналите е 23-годишният варненец Викторио Ачев, вратар в тима по футзал Варна Сити, с който стана шампион на България.
В социалните мрежи съотборници и приятели изказаха своите съболезнования. Един от най-близките приятели на Викторио - Благовест Марев написа „За нас ще останеш завинаги жив в сърцата ни. Почивай в мир, Вики".
Още от Улицата
Скандал при посещението на Радев в Струмяни – арестуваха журналистката Гергана Петрова (видео)
Кадрите от задържането бяха разпространени във фейсбук от Pirinsko.com., няма яснота, каква е причината за наказателната мярка
117 млн. евро ще струват президентските избори, съобщиха от МС
Средствата са заложени в централния бюджет, а с тях трябва да се осигури подготовката и провеждането на изборите
Какво се случва с преговорите на Иран и Оман за корабоплавателен коридор и разминиране на Ормуз?
На 25 август в Техеран министрите на външните работи на Иран и Оман обсъдиха рамково споразумение за създаване на „временен коридор“ за корабоплаване и проект за разминиране на протока, се казва в съвместно изявление