5 Февруари, 2026

Екипи ще ваксинират на място служителите на големи фирми в София

Екипи ще ваксинират на място служителите на големи фирми в София

Ваксинационни екипи на столичната община ще ваксинират срещу Covid-19 служители на фирми, предприятия, бизнес-центрове, в които има поне 50 служители, които желаят да се имунизират. От понеделник, 5 юли, ще се приемат заявки, информира заместник-кметът по здравеопазване Дончо Барбалов.

"Могат в контактния център на столична община да заявят своя интерес да бъдат ваксинирани на място техните служители или техните работещи като за целта те ще попълват формуляр, ще бъде осъществен контакт с тях от страна на служители в дирекция "Здравеопазване", за да може да бъде договорено време и място, където да може да бъде извършена ваксинацията. Вече имаме обаждане от по-големите фирми, където има голям брой хора работещи, за да можем да организираме ваксинации на място, използваме летните месеци, който иска с минимално неудобство да получи своята ваксина".
.
На сайта на контактния център на Столична община на 5 юли ще бъде качено заявление, което управителите на фирмите могат да попълнят. Допълнителна информация за кампанията ще може да се получи и на телефон - 0700 17 310.

Продължава ваксинацията през почивните дни в три от големите търговски центъра в София, както и в културния дом в район „Искър“ и читалището в кв. „Христо Ботев“.
Сподели:

Коментари (0)

Дъжд и разтопен сняг вдигат нивата на реките в област Смолян

Дъжд и разтопен сняг вдигат нивата на реките в област Смолян

„Нямаме сигнали за наводнения или проблемни участъци. Единствено в района на Малка Арда има превантивно затворен пътен участък, с цел да не се допуснат инциденти заради активизирало се старо свлачище“, съобщи областният управител

Свлачища блокираха движението по 2 пътя в страната

Свлачища блокираха движението по 2 пътя в страната

Заради активирало се свлачище е блокиран пътят от Смолян към Баните. Сигналът за свлечена земна маса върху двете ленти за движение беше подаден около 6 часа тази сутрин

С нов проект Община Тетевен ще извърши реконструкция на близо 10 километра водопроводна мрежа в града

С нов проект Община Тетевен ще извърши реконструкция на близо 10 километра водопроводна мрежа в града

Техническият проект обхваща голяма част от вътрешно-разпределителната мрежа на улиците в Тетевен