28 Март, 2026

Екшън пред паметника на Съветската армия: Славчо Велков нападна репортер на Сидеров

Екшън пред паметника на Съветската армия: Славчо Велков нападна репортер на Сидеров

снимка: Канал3

Грозна сцена се разигра пред Паметника на Съветската армия, където се изсипаха стотици граждани, а сред тях и представители на БСП и АТАКА, пише Канал3. Цветя поднесоха и Волен Сидеров заедно със своите депутати, и соцлидерът Корнелия Нинова.

Репортер от телевизията на Сидеров издразни червените с въпроси от рода на това, че нямат право да са пред паметника. Младежът навирал микрофона си към Корнелия Нинова, Георги Свиленски и Калоян Паргов, дърпал цветята, след което застанал пред тях на стълбите на паметника точно преди поднасянето на венците в опит да им препречи пътя. Тогава именно се повишил градусът на напрежението и репортерът е бил по-грубо дърпан от социалистите.

В мелето особено се е раздал Славчо Велков, който е един от най-активните червени депутатите в редиците на Нинова. 

Полиция, полиция! Къде е полицията? Бият ме! Взимат ми микрофона, вика репортерът на АЛФА Николай Караколев, останал заклещен от двете страни от Велков и Паргов.

 
Сподели:

Коментари (0)

Заради лошото време отлагат официалния старт на мотосезона

Заради лошото време отлагат официалния старт на мотосезона

Началото на сезона трябваше да бъде даден днес в 10:00 часа с водосвет на площад "Княз Александър I Батенберг" и да продължи с мотошествие до резиденция "Бояна".

Трайков: Мерките ни имат за цел да предотвратят инфлационни процеси в България

Трайков: Мерките ни имат за цел да предотвратят инфлационни процеси в България

Министърът посочи, че през седмицата са проведени срещи с браншови организации и институции за анализ на възможните мерки, като е търсен баланс между разходите за тях и очаквания ефект.

Времето се обръща: дъжд, гръмотевици и застудяване в края на март

Времето се обръща: дъжд, гръмотевици и застудяване в края на март

Времето в България рязко се променя – след кратко сутрешно затишие идват дъжд, гръмотевици и застудяване. Средиземноморски циклон носи нестабилност, валежи и понижение на температурите в цялата страна.