През изминалата година в иберийската страна са били убити 47 жени
Жена на 26 години е била убита тази сутрин от приятеля си в северния испанския град Ларедо, област Кантабрия, информират властите, цитирани от "El Pais". Заподозреният, мъж на 29 г. от Еквадор, е задържан, като преди да извърши това престъпление не е имал предишни регистрирани прояви на насилие.
Това е първото убийство в Испания за новата година. През изминалата година в иберийската страна са били убити 47 жени от свои бивши или настоящи партньори, допълват още от изданието.
Фактор
Това е първото убийство в Испания за новата година. През изминалата година в иберийската страна са били убити 47 жени от свои бивши или настоящи партньори, допълват още от изданието.
Още от Свят
Хиляди се събраха на годишинината от геноцида в Сребреница, погребаха останките на още 10 жертви
Изминаха 31 години от зловещите събития, останките на около 900 жертви все още не са открити
Киселова: Демерждиев звучеше категорично на изслушването за Пеевски, а данните от справките не са - дължи пояснения
"Вместо да се създаде категорично убеждение за проблем с пътуванията на народния представител Делян Пеевски, по-скоро изникват повече въпроси, отколкото отговори“
Мая Санду номинира финансиста Василе Тофан за премиер
Консултациите бяха предшествани от оставката на министър-председателя Александру Мунтяну, който заемаше поста в продължение на седем месеца