13 Август, 2026

Емилиян Гебрев и дясната ръка на Васил Божков се срещнаха в столичен парк (снимка)

Емилиян Гебрев и дясната ръка на Васил Божков се срещнаха в столичен парк (снимка)
Емилиян Гебрев

Tровеният с новичок оръжеен търговец Емилян Гебрев и Георги Попов, сочен за дясна ръка на хазартния бос с 18 обвинения Васил Божков, си спретнаха приятелска среща, съобщава в. "България Днес". Гебрев и Попов са бивши колеги от времето, когато и двамата работят във външнотърговската държавна компания по времето на соца "Кинтекс".

Тогава дружеството се контролира от репресивната тоталитарна Държавна сигурност, а основната му дейност е износ и внос на оръжие, боеприпаси, бойна и специална техника и др. Според запознати оръжейният търговец и бившият главен акционер в ПФК "Левски" прекарват младите си години в "Кинтекс". По-късно всеки от тях поема по свой професионален път, но очевидно през годините двамата запазват приятелството си, личи от кадрите.

Гебрев и Попов се отдават на сладка раздумка в столичния Южен парк в слънчевия майски ден. Компания на популярните бизнесмени правят двама техни познати. За приятелската си среща, дружеското каре избира маса на шарена сянка под високо дърво в едно от заведенията в оживения градски парк. Компанията си поръча студена бира, с която се разхлажда, докато приятелски си бъбри. Никой от улегналите мъже не пуши цигари на масата, пепелникът е поставен встрани, за да не пречи.

gebrev_popov.png

Емилиян Гебрев и Георги Попов, снимка в. "България днес"

Сподели:
Бургас спечели домакинството на музикалния конкурс „Евровизия 2027“

Бургас спечели домакинството на музикалния конкурс „Евровизия 2027“

Големият финал на 71-вото издание на конкурса „Евровизия“ ще се проведе на 15 май 2027 г., събота, в „Арена Бургас“

Срещу собственика на делтапланера, с който загина турист, са подавани сигнали от 10 години

Срещу собственика на делтапланера, с който загина турист, са подавани сигнали от 10 години

Човекът, управлявал машината, не може да бъде определян като пилот

Защо българският Дугин не разбира, че пловдивският Альоша съвсем не е ефективна противофашистка профилактика

Защо българският Дугин не разбира, че пловдивският Альоша съвсем не е ефективна противофашистка профилактика

Не са ви виновни хората, които ви критикуват в мрежите за отвратителния ви популизъм и тежките геополитически обърквания - вие толкова можете явно

Коментари (0)