28 Юни, 2026

Банева си пуска скандален предизборен клип с арестантски дрехи

Банева си пуска скандален предизборен клип с арестантски дрехи
Евгения Банева

Милионерката щяла да носи бродиран на арестантската си блуза предизборния си номер

Със скандален и провокативен клип ще бъде открита кампанията за участие в евроизборите на Евгения Банева от ареста, съобщава „България Днес“. Сценарият на предизборните кадри вече бил готов, а негов автор е известният с провокативните си послания сценарист и режисьор Георги Георгиев-Готи. Той е лидер на Политическа партия "Българско национално обединение", която издигна съпругата на олигарха Николай Банев за кандидат на предстоящите евроизбори на 26 май.

Готи се прочу, когато снимаше клипа към фолк-парчето „Правиш ме крейзи“. В главната роля беше плеймейтката Жанета Осипова, която предизвика фурор пред катедралния храм "Свети Александър Невски". Облечена като булка, но по бельо, Осипова събра погледите при минусови температури.

Милионерката е водач на листата, която Централната избирателна комисия регистрира под №22. Този номер ще носи избродиран на арестантската си блуза Банева до изборите, това съобщи в пост във Фейсбук нейният съпруг Николай Банев.

Баневи попаднаха в ареста в края на октомври. Бяха арестувани във Франция, по-късно екстрадирани в България. Банев получи обвинение като лидер на организирана престъпна група за пране на 1,3 млрд. лв. и данъчни престъпления. Обвинени за участници са съпругата му Евгения и майка му – Мария. 
Сподели:
Професор писа слаб (2) на Даниил по "Църковно право"

Професор писа слаб (2) на Даниил по "Църковно право"

Митрополитите демонстрират познания - много добър (5) и отличен (6)

Една нужда, пет евро: европейски цени, балкански тоалетни

Една нужда, пет евро: европейски цени, балкански тоалетни

От Комисията за защита на потребителите обявиха, че извършват проверки за необосновано поскъпване

Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече

Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече

Лидерът на „Величие“ твърди, че проектът "Исторически парк" е подложен на целенасочен натиск от години, а формацията му е атакувана, защото отказва политически договорки

Коментари (0)