25 Февруари, 2026

Фен на Сакраменто почина в залата по време на мач с Везенков

Фен на Сакраменто почина в залата по време на мач с Везенков

снимка: БГНЕС

Привърженик на Сакраменто Кингс е починал в залата по време на мача с Ню Орлийнс от тази нощ, потвърдиха от клуба. Човекът е припаднал по време на първата четвъртина на двубоя в "Голдън 1 Сентър" в Сакраменто, а парамедиците не са успели да го спасят и 20 минути по-късно са обявили неговата смърт.

Според информация на местни медии става въпрос за мъж на около 30 години. "Организацията изказва най-дълбоките си съболезнования на семейството и близките на починалия", написаха от Сакраменто Кингс.

Българският баскетболист Александър Везенков изигра малко повече от 6 минути в мача, но не успя да отбележи точки. /БГНЕС
Сподели:

Коментари (0)

Опозиционна унгарска формация значително изпреварва партията на Орбан

Опозиционна унгарска формация значително изпреварва партията на Орбан

„Тиса“ продължава да укрепва позициите си от средата на януари: тя изпреварва „Фидес“ с 11 процентни пункта сред цялото население с право на глас, а преднината ѝ сред избирателите, които реално биха гласували, вече е достигнала 20 процентни пункта“,

Бербатов става съветник на Андрей Гюров

Бербатов става съветник на Андрей Гюров

Бившият капитан на националния отбор и най-резултатен реализатор в историята на българския футбол Димитър Бербатов поема нова публична функция. От днес той е назначен за съветник на министър-председателя Андрей Гюров, с ресор младеж и спорт.

Какво подчерта Тръмп в най-дългата в историята реч "За състоянието на съюза"?

Какво подчерта Тръмп в най-дългата в историята реч "За състоянието на съюза"?

Най-дългата в историята, близо 2 часа, реч идва в момент, в който се очакват ключови решения както по горещи международни теми, така и по наболели въпроси за страната