8 Юни, 2026

Фронтменът на "Секс пистълс": Омразата уби Кийт Флинт

Кийт Флинт

Не трябва да допускаме омразата да убие още някого, заяви легендата на британския пънк от 70-те години

Омразата уби вокалиста на "Продиджи" Кийт Флинт, заяви фронтменът на легендарната британска пънкгрупа "Секс пистълс" Джони Ротън.

Музикантът в емоционална реч в Лос Анджелис почете паметта на своя колега, който се самоуби през уикенда. "Сърцето ми е сломено. Загубихме един прекрасен човек и талантлив колега. Флинт бе убит от едно огромно зло. То се нарича омраза. Ние не трябва да допуснем омразата да убие още някого", заяви легендата на британския пънк от 70-те години.  

Вокалистът на британскката група Продиджи Кийт Флинт се е самоуби след развода си, написа лондонският в. Сън.

Според изданието музикантът наскоро е сложил юридически край на дългогодишния си брак с японката  Маюми Кай. Заради раздялата с манекенката и диджея Флинт е трябвало да продаде дома си в английския град Данмоу, графство Есекс.

Покойният бе много привързан към имота в източното английско графство, където бе намерено тялото на Флинт.
Сподели:
Iron Maiden разтърсиха националния стадион в София

Iron Maiden разтърсиха националния стадион в София

Стив Харис и компания показаха защо в продължение на 50 години пълнят стадиони и концертите им на живо са в пъти по-добри от студиините изпълнения

 Делегация на  „Звяра"!  Iron Maiden вкараха в когнитивен дисонанс Йотова и ко

Делегация на „Звяра"! Iron Maiden вкараха в когнитивен дисонанс Йотова и ко

И тя веднага се похвали в социалните мрежи, разбира се. Не президент , а истински метъл

Краят на една епоха: Отиде си легендата на джаза Сони Ролинс

Краят на една епоха: Отиде си легендата на джаза Сони Ролинс

Музикалният свят скърби за „Саксофонния колос“ – последния велик титан от златните години на джаза, който почина на 95-годишна възраст

Коментари (0)