Очаква се днес броят на арестуваните да нарасне
Днес продължава акцията на ГДБОП в ДАИ-София. Очаква се броят на арестуваните да нарасне, предава Нова телевизия. Шефът на ДАИ не е сред задържаните. По неофициална информация са арестувани лица от по-ниските нива в Агенцията. 11 души са задържани при спецакцията.
Припомняме, че сградата на Изпълнителната агенция "Автомобилна администрация" беше запечатана снощи, а антимафиоти иззеха компютри и документация.
Шефът на ДАИ не е сред задържаните. По неофициална информация са арестувани лица от по-ниските нива в Агенцията.
Акцията е във връзка с разследване на корупционни схеми, получаване на подкупи и продажба на шофьорски книжки.
Последната акция в структурите на АвтоАвтомобилната инспекция беше през ноември във Варна. Тогава бяха арестувани 7 души.
Фактор
Припомняме, че сградата на Изпълнителната агенция "Автомобилна администрация" беше запечатана снощи, а антимафиоти иззеха компютри и документация.
Шефът на ДАИ не е сред задържаните. По неофициална информация са арестувани лица от по-ниските нива в Агенцията.
Акцията е във връзка с разследване на корупционни схеми, получаване на подкупи и продажба на шофьорски книжки.
Последната акция в структурите на АвтоАвтомобилната инспекция беше през ноември във Варна. Тогава бяха арестувани 7 души.
Още от България
Божанов: Да предложиш бюджет, нечуван от времето на Жан Виденов, е да си играеш с огъня
Изглежда Борисов и Пеевски по различни начини опитват да се предложат и полегнат на новата власт, коментира съпредседателят на "Да, България"
Първият протест срещу Радев: Вместо прогнозата за 20, събраха се 3000 протестиращи - Оставка! (видео)
Въпреки жегата и отпускарския сезон първият протестен митинг срещу управлението на "Прогресивна България" се оказа успешен - хората показаха, че не са съгласни с първите действия на новата власт
Иво Христов шашна депутатите – праща родните учени обратно в Русия?
Вицепремиерът заговори отново да бъде възстановено членството на България в Обединения институт за ядрени изследвания, към който вече сме натрупали огромна сметка