След Орешарски часовникът на България спря
Няма по-нахална партия в България от българските социалисти. Голямо нахалство се изисква да убиеш прехода в България и да казваш, че си носител на промяната. Това каза Георги Марков, бивш конституционен съдия и кандидат за народен представител от ПП ГЕРБ за 24 МИР, който заедно с Тома Биков, Весела Щерева и Теодора Димитрова разговаря с граждани от район Подуене.
"БСП имаше уникален шанс да управлява България с мнозинство. Но защо, другарки и другари, оставихте 90-те години държавата без живот, а след това създадохте паралелната държава с вашите приятели от ДПС, дойде после и тройната коалиция със Станишев и Доган взе 1 млн.лв. за един гьол! След това дойде Орешарски и часовникът на България спря", допълни Марков.
„Искам да кажа на столичани – хора, и социалистите ходят с метрото, и социалистите ходят в "Арена Армеец". Но искат отново да унищожат всичко постигнато от двете управления на Бойко Борисов. Затова бой, бой и бой, те от друго не разбират“, категоричен бе той.
Още от България
Топло юлско време със слаби следобедни дъждове на изток и в планините
Максималните температури - между 31° и 36°, в София - около 32°. По Черноморието - слънчево, около и след обед с купеста облачност.
ДБ предлага отпадане на 12-месечния срок за изменения на фирмени документи, въведени със закона за еврото
Така отпада необходимостта то да бъде изпълнявано в изкуствено определен срок, който не е обусловен от защита на права на трети лица, от стабилността на търговския оборот или от изискване на правото на Европейския съюз
Константин Проданов се ожали: Кабинетът плаща сметката, която някой друг е навъртял
Той отхвърли твърденията, че действията на министър Демерджиев са били негова самостоятелна инициатива и че той не е получил политическа подкрепа