25 Август, 2026

ГЕРБ подписа споразумение за политическо партньорство с ПП „Никола Петков“

ГЕРБ подписа споразумение за политическо партньорство с ПП „Никола Петков“

ПП ГЕРБ подписа споразумение за продължаване на политическото сътрудничество с ПП „Никола Петков“. На срещата с ръководството на ПП „Никола Петков“ присъстваха председателят на ГЕРБ Бойко Борисов и заместник-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов.

Борисов и Цветанов представиха акценти от предизборната програма на ГЕРБ. Те заявиха, че ГЕРБ ще продължи да надгражда постигнатото във всички секторни политики. Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов посочи, че приоритет в следващ управленски мандат ще бъде инвестицията в образованието, осигуряването на повече справедливост и сигурност за всички български граждани, както и повишаването на доходите на хората, чрез насърчаване на икономическото развитие на страната.

„Ще работим за утвърждаването на принципите на демокрацията и правовата държава“, обясни Цветан Цветанов.

ПП „Никола Петков“ ще подкрепи кандидатите на ГЕРБ за народни представители на предстоящите парламентарни избори, заявиха от ръководството на партията.

Чрез подписаното споразумение ГЕРБ И ПП „Никола Петков“ потвърждават общите цели, принципи и политики на Европейската народна партия и ценностите на Обединена Европа. Политическите ръководства на двете партии се ангажираха да работят съвместно за утвърждаване авторитета на център-дясното пространство в България.

Сподели:
Кирил Петков: Глупостите на ДАНС, че заглушителят е предназначен да смущава самолети - може да е страничен ефект

Кирил Петков: Глупостите на ДАНС, че заглушителят е предназначен да смущава самолети - може да е страничен ефект

"Най-вероятно той е предназначен за предпазване от атака с дрон"

Ивайло Мирчев: Скандалът със заглушителя в Драгалевци е много по-голям, отколкото изглеждаше

Ивайло Мирчев: Скандалът със заглушителя в Драгалевци е много по-голям, отколкото изглеждаше

През ноември 2022 г. частна охранителна фирма, близка до Ами и Таки, поръчва система модел SVJ-500 за 198 000 лв. без ДДС

И Радостин Василев е кандидат за президент

И Радостин Василев е кандидат за президент

Като кандидат за вицепрезидент от партия МЕЧ определиха Красимир Манов

Коментари (0)