6 Декември, 2025

Министри и доказани професионалисти поведоха листите на ГЕРБ в Перник, Кюстендил, Видин и Сливен

Министри и доказани професионалисти поведоха листите на ГЕРБ в Перник, Кюстендил, Видин и Сливен

Двама министри повеждат листата на ГЕРБ и СДС в Перник. 

Днес коалиция ГЕРБ - СДС регистрира в РИК - Перник листата си с кандидати за народни представители за предстоящите  парламентарни избори на 4 април 2021 г. Документите бяха внесени от областния координатор на  политическата сила в Перник  инж. Емил Костадинов.  Той беше придружен от водача на листата Кирил Ананиев – министър на финансите и втория в листата Десислава Ахладова – министър на правосъдието. Заедно с тях беше и общинският лидер Денислав Захариев.

Уважавани и доказали се професионалисти са в листата на Коалиция ГЕРБ – СДС в област Кюстендил.

ГЕРБ ще се яви на предстоящия вот с една силна и добре балансирана листа. Водач на Коалиция ГЕРБ – СДС е министърът на вътрешните работи Христо Терзийски. Втори е Даниел Александров - 29-годишният дупничанин е медалист от европейски и световни първенства по борба. Председателят на Общински съвет – Кюстендил и адвокат, с дългогодишна практика, Михаела Крумова е трета в листата на коалицията.

ГЕРБ-Сливен също регистрира листата си с кандидати за народни представители за предстоящите на 4 април парламентарни избори. 

Регистрираната листа е 12-членна, а водач е областният координатор и министър на земеделието, храните и горите Десислава Танева. Втора е Мария Белова – юрист, народен представител в 43-то и 44-то Народно събрание. Трета е Галя Захариева - педагог и народен представител в 42-то, 43-то и 44-то НС.

И ГЕРБ-Видин регистрира кандидатите си за парламентарния вот. Петима от 8-членната листа са от гражданската квота, a водач е Росица Кирова.

Сподели:

Коментари (0)

СДВР: Петима от задържаните след протеста на 1 декември са нарушавали закона и преди

СДВР: Петима от задържаните след протеста на 1 декември са нарушавали закона и преди

Столичната дирекция на вътрешните работи предостави уточняваща информация за лицата.

Напусналият ПП Александър Русинов: Готви се нова сглобка

Напусналият ПП Александър Русинов: Готви се нова сглобка

Той добави, че от месеци забелязва несъответствия в поведението на ръководството, но чашата е преляла след последното заседание, проведено вечерта преди масовите протести.

Румен Петков: Кирил Петков трябва да носи отговорност за призивите протестиращите да тръгнат към политическа централа

Румен Петков: Кирил Петков трябва да носи отговорност за призивите протестиращите да тръгнат към политическа централа

"Закриването на Комисията по досиетата е закъсняло, а едни 10 милиона просто си отлитат. Няма причина БСП да променя позицията си за Комисията „Сорос“, смята той