6 Август, 2026

ГЕРБ ще се яви с номер 7 на изборите, ПП-ДБ е под номер 66

ГЕРБ ще се яви с номер 7 на изборите, ПП-ДБ е под номер 66
снимка: БГНЕС

Централната избирателна комисия тегли жребия за номерата в бюлетината за местните избори през октомври. Партия ГЕРБ ще се яви на изборите за кметове и общински съветници с номер 7, а коалиция "Продължаваме промяната – Демократична България" под номер 66, предаде БГНЕС.

Коалиция "БСП за България" ще се яви на изборите с номер 1. Партия "Има такъв народ" (ИТН) ще участва в местния вот под номер 21. Партия "ВМРО – Българско национално движение" ще участва под номер 4. Партия "Възраждане" ще бъде под номер 42 в интегралната бюлетина. Партия СДС получи номер 25. ДПС е с номер 57. НДСВ е с номер 6, „Възход“ номер 20, България на гражданите е с 15.
Сподели:
Галъп: 52% не са съгласни с външната политика на Радев

Галъп: 52% не са съгласни с външната политика на Радев

Няма съществена динамика в доверието към основните политически сили през първите 100 дни от съставянето на правителството на Румен Радев.

Иво Сиромахов: Комунизмът уби красиви умове като Яна Язова, Георги Заркин, Райко Алексиев...

Иво Сиромахов: Комунизмът уби красиви умове като Яна Язова, Георги Заркин, Райко Алексиев...

"Уби ги в буквалния смисъл на думата – удуши ги, разстреля ги, обеси ги", пише той

ПП: Гълъб Донев да не допусне държавата за загуби  Пловдивския панаир и да го "подари" на Георги Гергов

ПП: Гълъб Донев да не допусне държавата за загуби Пловдивския панаир и да го "подари" на Георги Гергов

Повод за това настояване е последното определение на Върховния касационен съд, според което активната легитимация да представлява държавата по делото принадлежи на министъра на финансите, а не на министъра на икономика

Коментари (0)