Вчера беше 8 септември. Днес може да се окаже 10 септември. И да изпълзят от дупките си едни реваншисти, та да стане наше чудо
Николай Слатински
Писах за това, че България е пред катастрофа. Че се е задал облак тъмен. Облак черен.
Не ми е нужно до изяждам целия кашкавал, за да разбера, че е мухлясал.
Опасявах се, че PPашистът ще има абсолютно мнозинство, страхувах се, че може да има квалифицирано мнозинство.
Казваха ми, че драматизирам с катастрофата.
А тя се оказа … катастрофа.
Пълна и неподлежаща на обжалване.
Само че диванните демократи се дърлеха и не пожелаха да си направят труда да гласуват. Сега се радват че били първи на село.
Български демократичен реотан
При българските демократи от 100 човека в листата един да има, който да не им харесва и те не гласуват за цялата листа.
При българските недемократи само един от 100 човека в листата да им харесва и те гласуват за цялата листа.
Вчера беше 8 септември. Днес може да се окаже 10 септември. И да изпълзят от дупките си едни реваншисти, та да стане наше чудо, та ничие.
Ама какво да се прави…
Досега имаше един 19 май. Сега ще има друг 19 април. Но с гласа народен…
Глас народен - бич Божи!
-
бай Иван
11:36, 20 Април, 2026Чукча писател, чукча не читател.
Още от Хляб и пасти
Путин отваря два фронта срещу Европа: пропаганда отвън, проникване отвътре
От обвиненията на Мария Захарова към германски генерали до разкритията за руски логистични мрежи в Полша – хибридната стратегия на Кремъл срещу НАТО, Украйна и Европейския съюз
Ние, българите си го избрахме, ние, българите ще платим за деянията му
РР е друг тип, той има матрица в главата си – инсталирана, пирографирана. Матрицата на промития просъветски манталитет, според която любовта към СССР, към Русия е с безусловен приоритет над обичта към България
Предоговаряне с БОТАШ от правителство на Радев означава наливане още в турския интерес
Опозицията в парламента трябва да се обедини и да изисква всички стъпки, които ще се правят в посока на договора с турската компания, задължително да минават през обсъждане и гласуване (одобрение) в парламента