Стотици столичани се събраха днес на панихида в храма „Св.София“ в столицата, за да възпоменат името и святото дело на Апостола на свободата Васил Левски.
Панихидата е по повод 150-дошнината от обесването на Левски.
Сред гражданите в храма се оказа и главния прокурор Иван Гешев, който присъства на цялата панихида.
Фактор
Панихидата е по повод 150-дошнината от обесването на Левски.
Сред гражданите в храма се оказа и главния прокурор Иван Гешев, който присъства на цялата панихида.
Още от България
Нанков: Незаконното строителство се бори не със снимки от хвърчила, а с административни актове и действия
Министър Шишков да слезе от театралната сцена на политическата
Емил Радев: Лъжа е, че Олег Невзоров и баща ми са съдружници - завеждам дело срещу Йордан Терзийски от ПП
"За пореден път ПП се опитват да прикриват управленския провал на кмета Коцев, като очернят опоненти"
2 Тежки ПТП-та с 5 жертви: "Тракия" е затворена в двете посоки
Движението се осъществява по обходен маршрут през пътен възел „Зимница“ - пътен възел „Петолъчката“ - Карнобат - Айтос - Бургас