Глоба от 120 000 евро беше наложена на 76-годишен мъж, жител на гръцкия остров Родос в Егейско море, заради изоставяне на четири котенца в картонена кутия, съобщи гръцкият в. „Прото тема“.
Полицията в Родос е глобила мъжа с по 30 000 евро за всяко изоставено котенце, както предвижда законодателството.
Според информациите обвиняемият е изоставил четирите котенца в район близо до дома си през април. Животните са намерени в изключително лошо състояние. Това е довело до образуването на дело срещу него за малтретиране на животни.
Фактор
Полицията в Родос е глобила мъжа с по 30 000 евро за всяко изоставено котенце, както предвижда законодателството.
Според информациите обвиняемият е изоставил четирите котенца в район близо до дома си през април. Животните са намерени в изключително лошо състояние. Това е довело до образуването на дело срещу него за малтретиране на животни.
Още от Свят
Зеленски с данни от разузнаването: Руснаците са все по-недоволни от Путин преди изборите
Украинският президент предположи, че Украйна ще трябва да сключи споразумение с някой друг, а не с Путин
ЕС лидери подготвиха 5 точки за обсъждане на Г-7 с Тръмп по мира между Украйна и Русия
В момента може да се отвори прозорец с възможности за дипломация, тъй като Украйна е в силна позиция, докато Русия не може да победи Украйна военно и икономиката ѝ е в затруднение
След атаки към Израел, Тел Авив издаде заповед за евакуация на 29 села в Южен Ливан
„Два удара на подозрителни въздушни цели на израелска територия бяха идентифицирани близо до израелско-ливанската граница."