Снимка на хипермаркет в Лом разбуни духовете в социалната мрежа, съобщава BulNews.bg. Младеж от крайдунавския град е заснел как персонала се справя с мухите в магазина. С настъпването на топлото време, хвърчащите гадини стават все повече и все по-дразнещи и досадни, но борбата с тях в големия търговски обект е потресаващо. От снимката на младежа ясно се вижда как от хипермаркета са монтирали от специалните UV лампи, които привличат и изпържват насекомите. Мястото избрано за „екзекуцията“ на досадните гадинки е доста неестествено - над витрините с месото.
Под снимката веднага започват да валят шеговити коментари от сорта на „е поне има месо в мухите“, както и клиентите да се радват на допълнителния протеин и други подобни.Хората от града коментират, че едва ли това е най-подходящият начин от управата на магазина да се справят с проблема, защото „труповете“ падат от UV пурите и няма как да не се окаже по месото.
Още от България
Мирчев: Заплахата от Иран е целенасочена, Стоянов се доверява на служби, които проспаха нападението над Украйна
"Провокативните заявки пред западни медии на анонимни правителствени източници не са новост в хибридния арсенал на Техеран"
Преди властта да закрие Комисията по досиетата: Първи данни от проверка на участниците в обществените поръчки
Проверени са 133 лица, други 184 лица не подлежат на проверка, тъй като към юли 1991 г., когато официално е отменен Указът за Държавна сигурност, те не са били пълнолетни и не е можело да бъдат вербувани
Иво Сиромахов: Това е тежко престъпление, г-н кмете
"Днес цялото това богатство е оставено без всякаква грижа. Оставено е да умре", пише той за парка „Врана“