4 Юли, 2026

Гришо се връща в националния тим за мачовете на Купа Дейвис

Григор Димитров

Григор Димитров се завръща в тима на България за мачовете на Купа Дейвис, след като пропусна последните три издания на популярния турнир, съобщава "Фокус".

Националният ни отбор е във втора група на Зона Европа/Африка и му предстоят двубои с Южноафриканската република. Засега обаче още не е известно кога ще се проведат те. Вариантите са през април или септември. Ако са през септември, Димитров ще бъде твърдо в състава. Ако са по-рано, всичко ще зависи от здравословното му състояние. Лекарите обявиха, че след два месеца ще може спокойно да излезе на корта, което означава, че шансовете да го видим отново като част от състава на България през април са доста големи.

Сподели:
Весела Лечева, шампиони и ръководители се срещнаха с Владимир Кличко

Весела Лечева, шампиони и ръководители се срещнаха с Владимир Кличко

„Впечатлена съм от разговора с Владимир Кличко, защото той е един от най-добрите примери как спортист може да е посланик на олимпийските ценности и да бъде модел за подражание", каза председателят на БОК

Левски се прекланя пред непрежалимите Гунди и Котков на 55-годишнината от смъртта им

Левски се прекланя пред непрежалимите Гунди и Котков на 55-годишнината от смъртта им

Гунди и Котков ще останат нашите пътеводни светлини, нашите ангели, за които се сещаме всеки път, когато стадионът се взриви след победен гол, пишат от ПФК "Левски"

Легендата в бокса Владимир Кличко идва в София

Легендата в бокса Владимир Кличко идва в София

Кличко е световен посланик на бокса, промотирайки спорта в целия свят. Той е олимпийският шампион от Атланта, 1996 г.

Коментари (0)