5 Декември, 2025

Харизанов: Във всички т.н. "разследвания" на Йончева се търси скандал и се говорят неистини

Харизанов: Във всички т.н. "разследвания" на Йончева се търси скандал и се говорят неистини

Георги Харизанов

Като знам кой е автор на "разследването" за Боил Банов - най-вероятно нищо няма да излезе, смята още анализаторът

Като знаем кой е автор на скандала и така нареченото "разследването" за Боил Банов, най-вероятно от него няма да излезе нищо. Това каза в ефира на БНТ анализаторът Георги Харизанов. 

Само ще припомня така наречените "разследвания" на Елена Йончева за оградата по границата с Турция, за корупцията в Хасково, за отровената вода в Хасково, за къщата в Барселона, за строителните фирми. Какво излезе от тях? Нищо. Убеден съм, че и с днешните данни за Боил Банов ще излезе едно голямо нищо, аргументира се анализаторът и продължи с коментара си:

"Искам да се сетя кога точно г-жа Йончева е казала истината. Аз не мога да се сетя за такъв случай. Във всички нейни така наречени разследвания се търси скандал и се говорят неистини. В момента тя е обвиняема за пране на пари и трябва да обяснява как е взимала заплатата си. ГЕРБ не ѝ е повдигнал обвинението. Не разбирам защо се намесва ГЕРБ. Тук говорим за факти. В момента кънтят не разследванията на г-жа Йончева, а нейните сензации", категоричен беше Харизанов.

Сподели:

Коментари (0)

Кабинетът внася в понеделник коригирания проектобюджет в НС

Кабинетът внася в понеделник коригирания проектобюджет в НС

Финансовият министър посочи какви ще са параметрите на план-сметката за 2026 г

Бачев към Сметната палата: Нарушенията в Министерството на културата са преди мандата ми

Бачев към Сметната палата: Нарушенията в Министерството на културата са преди мандата ми

От първия ден на встъпването си в длъжност министърът на културата е извършил цялостен анализ на състоянието на системата и е действал за прекратяване на установените неправомерни практики във финансирането и отчитането, съобщават от Министерството на културата

ОТ ПП-ДБ внесоха вота на недоверие към кабинета с подкрепата на "Меч" и АПС

ОТ ПП-ДБ внесоха вота на недоверие към кабинета с подкрепата на "Меч" и АПС

Председателят на „Продължаваме промяната“ Асен Василев посочи, че това е първият вот с активното участие на най-младото поколение на България и заплаши с още по-голям протест от този на 1 декември