Друг възможен вариант освен воден режим към момента няма, заяви инж. Георги Георгиев
Виновни за кризата с водата в Перник са ръководството на ВиК и на ресорния министър на регионалното развитие и благоустройството. Шефът на ВиК е трябвало незабавно да сигнализира, че има подобен проблем. Той трябва да има необходимия план за действия при такива случаи. Това каза хидроинженер инж. Георги Георгиев в ефира на БТВ.
„В България има Закон за водите и Закон за регулация на ВиК услугите. Те определят какво да се прави при подобни ситуации и да не се допуска това да се случва“, подчерта той.
По думите му, язовирът е източен безогледно, безпринципно и без да се спазват разписанията. „Друг сериозен проблем е лошата водопреносна мрежа. Това е най-важната причина за безводието в Перник, 75% от водата се губи“, посочи той.
„Друг възможен вариант за справяне с кризата към момента няма. Водният режим е най-правилната мярка“, стана ясно от думите на инж. Георгиев.
Фактор
„В България има Закон за водите и Закон за регулация на ВиК услугите. Те определят какво да се прави при подобни ситуации и да не се допуска това да се случва“, подчерта той.
По думите му, язовирът е източен безогледно, безпринципно и без да се спазват разписанията. „Друг сериозен проблем е лошата водопреносна мрежа. Това е най-важната причина за безводието в Перник, 75% от водата се губи“, посочи той.
„Друг възможен вариант за справяне с кризата към момента няма. Водният режим е най-правилната мярка“, стана ясно от думите на инж. Георгиев.
Още от Улицата
Проф. Рачев: От днес за 5 дни пускаме големия грил...
Климатологът предупреждава, че бруталната жега от Западна Европа ще атакува и Балканите, времето е само за почивка
Български пробив в световния AI: Докторант от Софийския университет с престижно отличие
Разработката на Иво Петров е важна стъпка към създаването на по-надеждни AI системи за задачи, изискващи сложни разсъждения и висока степен на точност
Добра новина за шофьорите: Край на ремонтите по АМ "Тракия" в област Ямбол и София
Единственият участък от магистрала „Тракия“, на който продължава да се работи, е в област Стара Загора, където се ремонтира платното за София, в отсечка с дължина от 21 км, между 208-и и 229-и км