19 Юли, 2026

Холивудската звезда Лиъм Нийсън кацна в Бургас, ще снима филм в Созопол

Лиъм Нийсън

Холивудската звезда Лиъм Нийсън е в България.

Новината съобщи кметът на Бургас Димитър Николов. Той публикува видео, на което актьорът е заснет на летището в морския град.

Кино легендата е пристигнала тази вечер на летището в Бургас, вероятно за снимките на нов филм, които по неофициални данни ще бъде сниман в Созопол.

Лийм Нийсън има богата творческа биография. Емблематични са филмовите му роли, като тази в "Списъкът на Шиндлер“ - с номинации за „Оскар“ и „Златен Глобус“, и касови хитове като „Твърде лично“.

Сподели:
Българин сбъдна своя мечта с две награди „Еми“

Българин сбъдна своя мечта с две награди „Еми“

Отличията са за монтаж и визуални кинематографски продукции. „Направих един лейбъл и правихме много хитове, музики и все ми трябваше да прави някой видеата. И взех няколко човека да правят видеата и все не бях щастлив. И тогава реших да се науча сам да записвам.“

Кукловоди се плашат от собствените си кукли, а НАТФИЗ ясно крещи: „оставка“ на ректора

Кукловоди се плашат от собствените си кукли, а НАТФИЗ ясно крещи: „оставка“ на ректора

Мирослав Дачев управлява така театралната академия, че в последните месеца попиля дисидентския си капитал, ако не си тръгне сам – очаква го съдбата на княз Фердинанд

Среща с Невена – 100 години след нейното рождение

Среща с Невена – 100 години след нейното рождение

Има нещо дълбоко несправедливо в това, че политическите превратности смазват, изкривяват, погубват живота  на надарени над обикновеното хора

Коментари (0)