Политическите страсти около местните избори вече са в разгара си, след като станаха ясни имената на основните играчи за кмет на София - Йорданка Фандъкова и Мая Манолова.
Издигнатата от Инициативен комитет, Манолова събра подкрепата на немалко известни личности, сред които певци и лекари. Популярни лица вече изказват одобрението си и за сегашния кмет на столицата.
След като голямата актриса Стоянка Мутафова обяви своята подкрепа за сегашния кмет на столицата, в социалната мрежа се появи снимка и на лекоатлетката Йорданка Благоева с Фандъкова. Бившата бронзова медалистка от Олимпийските игри през далечната 1972 г. и 1976 г. написа и послание към столичния градоначалник:
"Скъпа г-жо Фандъкова, скъпа Данче, знаеш и можеш! Доказала си го! Вярваме че ще продължиш започнатото! Успех!".


Коментари (0)