Според местните окупационни власти, гърмежите са резултат от работата на ПВО
В град Керч, в окупирания от руснаците Крим, тази вечер избухнаха взривове. Информацията беше разпространена от Униан и руската държавна агенция ТАСС.
Според местните окупационни власти, гърмежите са резултат от работата на противовъздушната отбрана. Те не уточняват обаче от какво се е задействала тя.
Проектът „Крим.Реалии“ съобщи, че тази вечер жители на Керч са чули силни звуци, приличащи на взривове. Чувал се е също звук от вибриращите стъкла на прозорците, задействали са се алармите на автомобилите. Очевидци са забелязали ивица дим в небето.
Местни жители съобщават също за взривове в небето.
Напомняме, Керч се намира до Керченския мост, свързващ окупирания Крим с Русия.
Превод Faktor.bg
Още от Свят
Русия без грим: "Хората са станали зли като кучета - за всички беди обвиняват Запада"
Руснаците "не планират нищо, теглят пари в брой и купуват долари"
Бесент: Прекъсваме всички жизненоважни икономически връзки на тираничния режим в Иран
Министерството на финансите на САЩ е определило "пет ключови сектора – дигитални активи, технологии, злато, авиация и корабоплаване, които иранският режим използва в опит да поддържа изпитващата затруднения икономика“
Гърция създава база за дронове на остров Родос
Базата ще бъде втората от този тип в Гърция, другата е на остров Скирос