11 Февруари, 2026

И в Париж българи останаха блокирани от снега

И в Париж българи останаха блокирани от снега

На летище „Буве” в момента се намират общо около 130 пътници, част от които наши сънародници

Заради усложнената климатична обстановка в Европа вчера е бил отменен полет на авиокомпания „Уиз еър” от Париж до София, съобщиха от българското посолство в Париж.

На летище „Буве” в момента се намират общо около 130 пътници, част от които наши сънародници. Те чакат пренасочване и намиране на други подходящи полети.

Българската мисия в Париж е информирана от компанията, че всеки пътник е получил имейл с информация за възможностите за придвижване с други полети на авиокомпанията, като всеки пътник трябва да се свърже лично с представителите на „Уиз еър” и да обявят своя избор на полет.

В случай на невъзможност за транспортиране на част от пътниците в рамките на деня, те могат да се настанят в хотела на летището, където ще заплатят нощувката си,  а авиокомпанията след това ще възстанови сумата.

Сподели:

Коментари (0)

Миграцията в Европа обръща посоката - близо 60 000 българи са напуснали Германия

Миграцията в Европа обръща посоката - близо 60 000 българи са напуснали Германия

Въпреки отлива, българите остават третата най-голяма група по входяща миграция в Германия след румънците и поляците

Българка и италианка "укрили" 800 000 евро от еротика, финансовата гвардия разплете схемата в Пиза

Българка и италианка "укрили" 800 000 евро от еротика, финансовата гвардия разплете схемата в Пиза

Нашенката не декларирала половин милион евро, докато италианските власти затягат примката около фиктивните 'подаръци' и дигитални кредити в платформите за възрастни

Българи масово бягат от Острова, три са причините

Българи масово бягат от Острова, три са причините

Статистиката показва отрицателен миграционен баланс във Великобритания, чийто мащаб не е наблюдаван досега