17 Юни, 2026

Идентифицирани са подстрекатели от МЕЧ и „Величие“, синът на Бобоков и още 70 са задържани за погрома

Заловените пари от платените вандали да протеста

В един от арестуваните са намерени 31 000 лева, надписани за раздаване на хора за участие в протеста

Синът на Атанас Бобоков-Божидар Бобоков е задържан заедно с още 70 души за погромите миналата нощ на протеста на ППДБ в столицата, съобщава Breaking bg.

Бобоков-младши е сред арестуваните за палежите пред централата на ДПС-Ново начало и атаките срещу полицаите.

В един от арестуваните погромаджии е намерена сумата от 31 000 лева, разпределени в пликове с надписи за раздаване.

Полицията е успяла да идентифицира и някои от водачите на погромаджиите, при чийто вандалски прояви бяха ранени двама полицаи. Единият от тях е Йордан Мицикулев от Пазарджик, участвал за последно в опита на хора на партия „Величие“ да блокират София с лъскави автомобили онзи ден. Другият Йордан Станчев е идентифициран като активист на партия „МЕЧ“ на Радостин Василев.

Сподели:
БОЕЦ води дело срещу Иван Христанов за отказ на информация, отправи тежки обвинения за „чадър“ над Георги Тахов

БОЕЦ води дело срещу Иван Христанов за отказ на информация, отправи тежки обвинения за „чадър“ над Георги Тахов

Гражданското сдружение твърди, че бившият служебен министър е прикрил данни за договори за над 100 хил. лева и е отказал достъп до обществена информация

„Революция на фламингото“ на Z поколението срещу корупцията и "за" природата разтърси Албания

„Революция на фламингото“ на Z поколението срещу корупцията и "за" природата разтърси Албания

Луксозен туристически комплекс, финансиран от чуждестранни инвеститори, които според критиците използват фамилията Кушнер–Тръмп като прикритие – попадна под вниманието на разследващите органи. Протестите станаха известни под името „Революцията на фламингото“.

Операция „Тишина“: Зам.-министър изчезна тихомълком от кабинета „Радев“

Операция „Тишина“: Зам.-министър изчезна тихомълком от кабинета „Радев“

Атанас Костадинов е един от първите зам.-министри в екоминистерството, назначени в правителството на Румен Радев

Коментари (7)

  • 13:20, 4 Декември, 2025

    Тук пише , че протеста е на ПП- ДБ, а не бил политически,при положение ,че наистина е така, за пореден път се използва слабоумното население, а уж с висше образование,а ако не е политически то тези протестъри да го кажат публично и да заклеймят тези партии

    Отговор
  • 10:20, 3 Декември, 2025

    Гнусни лъжци!!!!

    Отговор
  • 20:59, 2 Декември, 2025

    Никаква пршка съд и затвор по бързата процедура да видим асенчо и Киро как ще се почустват

    Отговор
  • 16:56, 2 Декември, 2025

    И как по-точно идентифицирахте активиста на МЕЧ, на личната му карта ли го пише?

    Отговор
  • 16:52, 2 Декември, 2025

    изпотихте ли се, докато ги сънувахте тези неща?

    Отговор
  • 16:22, 2 Декември, 2025

    Гнусни сте за Честния народ, с лъже информацията!Резил!

    Отговор
  • 15:45, 2 Декември, 2025

    Защо не публикувате коментарите? Имах предвед "жомел" ....трева, която не хваща ( виж bgjargon.com)

    Отговор