24 Март, 2026

Илиана Раева скочи на възмутена депутатка от БСП заради реклама с гимнастичките ни

Илиана Раева скочи на възмутена депутатка от БСП заради реклама с гимнастичките ни

Илиана Раева

"ГОСПОЖО ДЕПУТАТКЕ, никой не е запомнил името Ви, за да ми го каже, ще намеря визията Ви на снимка от интернет!, написа във Фейсбук Раева

Раева скочи срещу депутатката от БСП Теодора Халачева с пост в социалната мрежа Фейсбук. Причината - че се е възмутила от участието на "златните" ни момичета в телевизионна реклама на лотарийни билети. Питането на Теодора Халачева бе от парламентарната трибуна на днешния парламентарен контрол, откъдето и Валери Симеонов й отговори.

Теодора Халачева изрази притеснения относно това, какъв пример се дава на младите с тази реклама.  Симеонов увери, че е разпоредил проверки от ДАЗД, СЕМ и Комисията по хазарта. Вицепремиерът се усъмни дори в това дали всички лица в рекламата са пълнолетни. 

Ето отговора на Илияна Раева без редакторска намеса:

"ГОСПОЖО ДЕПУТАТКЕ, След малко ще Ви отговоря на НЕистините, с които сте занимавала депутатите в ПАРЛАМЕНТА тази сутрин, но понеже не гледам телевизия, та още не знам коя сте точно, как Ви е името, коя партия в парламента представлявате и какви точно сте ги....... говорили! Разказаха ми на две, на три, но никой не е запомнил името Ви, за да ми го каже. Ще Ви отговоря мнооооого обстойно, но преди това ще се запозная с точните Ви обвинения и ще намеря визията Ви на снимка от интернет! Моля за търпение!", написа гневно Раева във Фейсбук.
Сподели:

Коментари (0)

Ограничения от днес до петък по АМ "Струма"

Ограничения от днес до петък по АМ "Струма"

Заради ремонти по фуги на мостови съоръжения движението ще се извършва основно по изпреварващата лента, предупреждават от АПИ

"Ние броим врабчетата": Дружеството за птиците прикани хората да преброят врабците край тях

"Ние броим врабчетата": Дружеството за птиците прикани хората да преброят врабците край тях

БДЗП обяви старт на юбилейното 10-то издание на кампанията „Ние броим врабчетата“. Голямото преброяване през 2026 г. година ще се проведе на 18 април (събота).

Какво кара много родители да продължават с излишни грижи за вече възрастните си деца

Какво кара много родители да продължават с излишни грижи за вече възрастните си деца

„На пръв поглед изглежда като любов. Но дълбоко вътре действа нещо по-сложно“, отбелязва психологът Изабела Чейс